Tildės Biuras

Visa lietuvių ir kitų kalbų pagalba skaitmeniniu formatu:
  • Nauja ir šiuolaikiška sąsaja
  • Rašybos ir gramatikos tikrintuvas
  • Vertimo įrankiai
  • Vaizdų atpažinimas ir kitos galimybės

Kalbos įrankiai

„Tildės Biuro“ rašybos ir gramatikos įrankiai tekstuose tikrina tai, ką pats užmiršti – žodžių, kablelių ir dažniausiai aptinkamas stiliaus klaidas. Papildomame poskyryje „Gramatika“ sužinosi, kaip teisingai rašyti įvairias lietuviškų ir užsienio kalbų žodžių formas bei darinius.

Produktas taip pat siūlo naudotis „Tildės“ sukurtais šriftais ir įvairiu klaviatūros išdėstymu. 

Klaidų taisymas suderinamas su Windows operacine sistema, MS Office, LibreOffice ir OpenOffice programine įranga.

 

Vertimas

Kai vienos kalbos neužtenka, „Tildės Biuras“ siūlo naudotis lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, prancūzų ir latvių kalbų žodynais atskiriems žodžiams ir terminams versti.

Taip pat susipažink su geriausia pasaulyje automatine vertykle, skirta Baltijos šalių kalboms. Šis įrankis leidžia dirbti itin našiai, su juo gali versti ne tik sakinį, bet ir iš karto visą dokumentą.

 

 

Sinonimai

Ar atsimeni, ką lietuvių kalbos mokytoja mokė apie žodžių kartojimą gretimuose sakiniuose? „Tildės Biuras“ tai dar kartą primena. Tobulink savo rašto darbų kalbą ir tiksliai parink žodžius naudodamasis „Tildės Biuro“ sinonimų žodynu. Turtink savo kalbą ir sužinok, kokiais dar žodžiais išreiškiama norima sąvoka.

Dabar sinonimai pateikiami ir anglų, rusų, vokiečių, prancūzų bei latvių kalbomis.

 

 

Be to, „Tildės Biuras“ siūlo:
ŠablonaiEnciklopedijosVaizdų atpažinimas
Lengvai prieinami ir visada po ranka – skirtingi pavyzdžiai, kad būtų lengviau parengti dalykinius dokumentus. Nesuk galvos dėl to, kaip parašyti protokolą, kurioje pusėje įterpti datą, kaip suformuluoti pareiškimo tekstą arba sukurti savo CV. Kaip atsirado sąvoka „Andalūzijos šuo“, kuriais metais pradėta žaisti krepšinį ir ko bijo kenčiantys nuo niktofobijos? Naudokis enciklopedine duomenų baze, norėdamas pasitikrinti arba sužinoti faktus, paaiškinimus, terminus ir svetimybes.Perrašyti ranka jau nemadinga. Išgauk tekstą iš nuskaityto dokumento, parengto lietuvių anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, latvių ar estų kalbomis. Gautą tekstą gali lengvai apdoroti elektroninėmis priemonėmis.

„Tildės Biuras“ suderinamas su Windows operacine sistema, naujesne
nei Windows Vista, taip pat su naujesne nei 2007 m. Microsoft Office versija.

© 2015 Tilde