12.03.2014

Įmonei „Tilde“ teko didelė garbė tapti du kartus per metus vykstančio „ELIA Networking Days“ renginio, kuris 2014 m. balandžio 2426 d. vyks Rygoje, Latvijoje, vietos partneriu. Ši konferencija yra vienas iš didžiausių kalbų srities renginių. 


ELIA teigia, kad „Networking Days“ renginys pasižymi lengva atmosfera ir jo metu organizuojama daug socialinių susibūrimų, todėl tai – puiki proga susitikti su kolegomis ir potencialiais partneriais iš kitų šalių. … „Networking Days“ suteikia galimybę susipažinti su aktualiausiomis kalbų srities naujovėmis ir atnaujinti savo profesines žinias“.


Konferencijos metu „Tilde“ atstovė
Tatiana Gornostay skaitys pranešimą Dream Terminology Services in the 21st Century“. Tatiana aptars terminologijos vaidmenį šių dienų pasaulyje ir dalyviams pristatys „TaaS: Terminology as a Service“ projektą.


ELIA (
European Language Industry Association) yra pelno nesiekianti organizacija, kuri atstovauja kalbų sritį ir gina jos interesus Europoje. Ši asociacija – tai forumas, kuriame galima dalytis patirtimi ir gilinti verslo santykius su asociacijos dalyviais bei kitomis susijusiomis tarptautinėmis organizacijomis.