15.09.2014

Puikūs pasiekimai 3D technologijų srityje – šių metų rugsėjo 10 d. „Tilde“ Inovacijų laboratorija išleido naujausią virtualios pašnekovės prototipo Lauros „Android“ versiją!

Laura yra unikali virtuali asistentė, vienijanti kalbos technologijas, dirbtinį intelektą ir naujausius veido animacijos pasiekimus 3D formatu. Ji ne tik bendrauja su vartotojais, atsako į klausimus ir įsitraukia į trumpą pokalbį anglų kalba, dialogo metu ji taip pat gali šypsotis, mirksėti ir reikšti emocijas.

Be to, patobulintos Lauros žinios ir įgūdžiai. Ji geba versti iš anglų kalbos į ispanų, rusų ar prancūzų kalbą. Tai galima patikrinti, pavyzdžiui, prašant „translate this is a lovely day to Spanish“. Su ja galima pabendrauti įvairiomis temomis – apie orus („What is the weather today?“), buvimo vietą („Where am I?“), nuotolį („What is the distance from Paris to London?“) ar paros laiką („What time is it?“). 

Laura naudinga ir mokiniams, ir studentams, nes gali padėti greitai rasti informacijos Vikipedijoje („Who is the president of Latvia?“) arba atlikti matematinius skaičiavimus su „WolframAlpha“ („What is the square root of 4?“).

Norint įvertinti visas taikomosios programos galimybes, rekomenduojama naudoti belaidį ryšį („Wi-Fi“), mažiausiai keturių branduolių 1,4 GHz procesorių ir „Android 4.0“ arba naujesnę operacinės sistemos versiją. 

„Tilde“ Inovacijų laboratorija ir toliau gerina Lauros bendravimo gebėjimus, balso atpažinimo ir 3D funkcionalumą, todėl mielai laukiame komentarų ar pasiūlymų, kaip patobulinti savo naujausią eksperimentą.