07.04.2016

Nuo gegužės 30 d. iki birželio 1 d. Rygoje rinksis geriausi Europos kalbinių technologijų specialistai ir tyrėjai, taip pat valstybinio ir verslo sektoriaus atstovai, kurie konferencijoje EAMT 2016 dalysis naujausia informacija apie technologinę mašininio vertimo plėtrą. Konferenciją rengia Tilde kartu su Latvijos universiteto Kompiuterijos fakultetu.

Trijų dienų konferencijoje bus galima susipažinti su lokalizacijos srities atstovų patirtimi, sužinoti apie naujoves ir naujausius mokslinius tyrimus, stebėti demonstruojamus mašininio vertimo technologijų pavyzdžius (use cases), taip pat įvertinti Europos Sąjungos finansuotų informacijos ir komunikacijos technologijų projektų rezultatus. Garbingas konferencijos svečias Aleksandras Freizeris (Alexander Fraser, University of Munich) dalyvius supažindins su naujausiais metodologiniais mašininio vertimo sprendimais, tinkančiais išplėtotą morfologinę sistemą turinčioms kalboms.

Mašininio vertimo technologija iš esmės pakeitė lokalizacijos sritį ir gerokai padidino vertimo produktyvumą. Pastaraisiais metais ji ypač plačiai naudojama tiek viešajame sektoriuje, tiek verslo aplinkoje, pavyzdžiui, elektroninės prekybos platformose Amazon, eBay, Airbnb ir Etsy – taip sudarant galimybes daugiakalbei komunikacijai su klientais. Mašininis vertimas yra nepakeičiamas padėjėjas, skaitmeniniame amžiuje padedantis įveikti kalbos barjerą.


Registracija į konferenciją
Konferencija EAMT 2016 vyks nuo gegužės 30 d. iki birželio 1 d. Latvijos universitete.
Iš anksto į renginį registruotis galima iki balandžio 30 d.
Baltijos šalių kompiuterinės lingvistikos studentai konferencijos paskaitose gali dalyvauti nemokamai.  
Daugiau informacijos apie konferenciją rasite apsilankę eamt2016.tilde.com

Konferenciją rengia Tilde kartu su Latvijos universiteto Kompiuterijos fakultetu. Konferenciją remia STAR Group ir Welocalize.

Apie Tilde
Tilde yra viena iš Europoje pirmaujančių kalbinių technologijų įmonių. Ji aktyviai bendradarbiauja su Europos ir Latvijos mokslinių tyrimų centrais ir kuria novatoriškas pasaulinio lygio kalbines technologijas. Siekdama užtikrinti kalbos gyvybingumą skaitmeniniame amžiuje, Tilde kuria mašininio vertimo sistemas, internetines terminijos paslaugas, mobiliąsias vertimo programas ir rašybos tikrinimo įrankius.

Kontaktinė informacija:
Rihards Kalniņš, Tilde mašininio vertimo produktų verslo linijos vadovas, Rihards.kalnins@tilde.com