Tilde didžiuojasi būdama kelių tarptautinių bei vietinių asociacijų ir partnerystės programų nare.

Tilde yra Globalizacijos ir lokalizacijos asociacijos (GALA) narė

Tilde yra Globalizacijos ir lokalizacijos asociacijos (GALA) narė. GALA – tai didžiausia šios pramonės šakos pasaulinė organizacija, teikianti išteklius, mokymą, idėjas ir mokslinius tyrimus, kurie gerina vertimų bei lokalizacijos sektoriaus galimybes ir našumą. Asociacijos parengtose platformose renkasi, žiniomis dalijasi ir bendradarbiauja pasaulinė kalbų bendruomenė. GALA sudaro beveik 300 įmonių iš daugiau kaip 50 šalių.  

 

Tilde yra Vertimo automatizavimo vartotojų organizacijos duomenų asociacijos narė ir įkūrėja

TDA – tai pasaulinė ne pelno organizacija, teikianti neutralią ir saugią kalbos duomenų bendro naudojimo platformą. Bendrinkite savo vertimo atmintis ir terminų žodynus ir už tai gaukite prieigą prie visų kitų narių duomenų. TDA – tai pasaulinės vertimo pramonės superdebesis, padedantis nariams tobulinti vertimo valdymą, skatinantis vertimo automatizavimą ir palengvinantis naujovių diegimą lokalizacijos versle.

 

Tilde yra Europos kalbinių išteklių asociacijos (ELRA) narė

Asociacijos ELRA misija – skatinti kalbinius išteklius kalbų inžinerijos (HLT) sektoriuje ir įvertinti kalbų inžinerijos technologijas. ELRA siūlo įvairias paslaugas, pvz., kalbinių išteklių kūrimo nustatymą ir skatinimą, jų tikrinimą ir platinimą, sistemų, produktų, įrankių ir kt. įvertinimą, standartizavimą. Tilde tarybos pirmininkas išrinktas į ELRA tarybą.

 

Tilde yra Microsoft auksinis sertifikuotasis partneris

Microsoft auksiniai sertifikuotieji partneriai yra elitiniai Microsoft verslo partneriai, labiausiai vertinami klientų. Jie turi žinių, įgūdžių ir įsipareigojimų padėti įgyvendinti technologinius sprendimus, atitinkančius konkrečius verslo poreikius. Microsoft auksiniai sertifikuotieji partneriai atitinka aukščiausią Microsoft reikalavimų lygį ir yra pademonstravę patikimiausią, efektyviausią ir išplečiamiausią Microsoft technologijų įgyvendinimą klientų įmonėse arba gavę Microsoft įvertinimą.

Tilde yra SDL technologijų partneris

SDL Trados Technologies yra pasaulinio informacijos valdymo (GIM) sprendimų, suteikiančių organizacijoms galimybę pagreitinti aukštos kokybės daugiakalbio turinio teikimą pasaulinėse rinkose, lyderė. Tapusi SDL partneriu, Tilde žengia dar vieną žingsnį, kaip patenkinti vertėjų terminologinius poreikius. Ši partnerystė leidžia Tilde papildyti SDL Trados platformą naujomis galimybėmis. Į SDL Trados integravus EuroTermBank terminiją, bus galima lengviau ir greičiau surasti terminus ir tiksliau juos vartoti. Be to, į SDL Trados bus integruoti Tilde mašininio vertimo sprendimai, palengvinantys kasdienį vertimo specialistų darbą.

 

Tilde yra Latvijos informacinių sistemų grupės narė

IS grupė buvo įkurta skatinti IT įmonių ir susijusių organizacijų bendradarbiavimą, siekiant padidinti Latvijos IS produktų bei paslaugų konkurencingumą ir plėtrą tarptautinėse rinkose. Šiuo metu 12 pirmaujančių Latvijos IT ir elektroninės įrangos įmonių glaudžiai bendradarbiauja su Latvijos informacinių technologijų ir telekomunikacijų asociacija (LIKTA).

 

Tilde yra Latvijos informacinių technologijų ir telekomunikacijų asociacijos (LIKTA) narė

Latvijos informacinių technologijų ir telekomunikacijų asociacija – tai specialistų asociacija, vienijanti daugiau nei 60 svarbių ITTE produktų bei paslaugų teikėjų ir švietimo institucijų, taip pat daugiau nei 150 individualių ITTE pramonės sektoriaus specialistų Latvijoje (daugiausia tai kompiuterių techninės ir programinės įrangos, elektronikos, telekomunikacijų infrastruktūros ir paslaugų teikėjai).

 

Tilde yra Latvijos verslo programinės įrangos sąjungos (BSA) narė

Verslo programinės įrangos sąjunga (BSA) – tai garsi organizacija, kurianti saugų ir teisėtą skaitmeninį pasaulį.
BSA yra pasaulio komercinės programinės įrangos atstovė bendraujant su vyriausybėmis ir tarptautinėse rinkose. Jos nariai atstovauja vieną iš sparčiausiai augančių pramonės šakų pasaulyje. BSA užsiima vartotojų švietimu programinės įrangos valdymo ir autorių teisių apsaugos, internetinės saugos, prekybos, el. komercijos ir kitais su internetu susijusiais klausimais.

 

Tilde yra Latvijos įmonių ir pramonės rūmų (LCCI) narė

LCCI – tai nevyriausybinė savanoriška organizacija, vienijanti skirtingų sektorių Latvijos įmones. Ši organizacija siekia sukurti palankią verslo aplinką, atstovauti Latvijos įmonių ekonominiams interesams ir siūlyti verslo skatinimo paslaugas. LCCI verslo interesams atstovauja bendraudama su nacionalinėmis bei vietinėmis vyriausybėmis ir dalyvauja rengiant Latvijos komercijos įstatymus.

 

Tilde IT yra INFOBALT narė

Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmonių asociacija. Infobalt buvo įkurta 1993 m. siekiant, kad Lietuva taptų konkurencingiausia šalimi Rytų ir Centrinės Europos IRT srityje. Šiuo metu ji apima 112 įmonių narių.

 

Tilde yra Latvijos įmonių rūmų Lietuvoje (LCCL) narė

LCCL siekia plėtoti Latvijos ir Lietuvos verslo santykius, atstovauti šių rūmų narių ekonominiams interesams ir kurti teigiamą Latvijos verslo įvaizdį užsienyje. LCCL įkurta 2005 m., o Tilde IT yra viena iš įkūrėjų. Šiuo metu ji apima 26 narius.

 

Tilde Eesti yra Estijos įmonių ir pramonės rūmų (ECCI) narė

ECCI yra didžiausia verslo atstovavimo organizacija šalyje. Rūmų misija – verslumo plėtojimas Estijoje.